Rekrutacja

Operator druku i urządzeń tnących

Zapoznaj się z opisem stanowiska oraz wymaganiami
lub przejdź od razu do wypełnienia formularza rekrutacyjnego na dole strony.

Kogo szukamy?

Potrzebujemy osoby z doświadczeniem w pracy z drukiem i oprawą produktów. Nie musisz mieć doświadczenia z konkretnymi urządzeniami czy rodzajami druku - najważniejsza jest znajomość podstaw i zasad funkcjonowania drukarek wielkoformatowych i wysokonakładowych oraz umiejętność pracy z kolorem o weryfikacji jakości wydruków.

Co oferujemy?

Praca na pełen etat na podstawie umowy o pracę  -  3-miesiące na okres próbny (umowa zlecenie), później na czas nieokreślony (umowa o pracę).
Praca stacjonarna w biurze w centrum Bydgoszczy (w godzinach 8:00-16:00)
Dodatkowo znajdziesz u nas:
• Ciekawą pracę z gronie pasjonatów gier planszowych, bitewnych i RPG;
• Wyjazdy firmowe (krajowe i zagraniczne) na targi branżowe;
• Firmową wypożyczalnię gier planszowych i książek;
• Możliwości rozwoju, dostęp do materiałów szkoleniowych i książek;
• Otwartość na wdrażanie swoich pomysłów, możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia produktów;

Zakres obowiązków:

• Weryfikacja poprawności projektów;
• Przygotowanie plików do druku;
• Wydruk na różnych materiałach wg. list zamówień; Obsługa drukarek wielkoformatowych;
• Kontrola jakości wydruku i procesu produkcji;
• Dbanie o stan techniczny urządzeń, zgłaszanie usterek i przeprowadzanie bieżących, drobnych prac konserwacyjnych (czyszczenie, wymiana tuszy);
• Obsługa plotera tnącego oraz maszyny laminującej.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Zdolność pracy pod presją czasu, kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
• Umiejętność weryfikacji jakości wydruku pod kątem kolorystycznym;
• Sumienność i dokładność;
• Samodzielność, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
• Zdolności techniczne;
• Minimum podstawowa znajomość Adobe Photoshop.

Dodatkowe atuty:

• Doświadczenie w pracy w branży gier planszowych, bitewnych lub RPG;
• Wykształcenie techniczne lub inżynierskie - kierunkowe pod kątem druku lub elektroniki;
• Znajomość obsługi dowolnym systemu zarządzania zadaniami (Asana, Jira, Clickup lub podobne);
• Doświadczenie w kalibracji kolorystycznej urządzeń do druku, umiejętność stosowania i przygotowania profili druku.

Brzmi jak stanowisko dla Ciebie?
To wspaniale! Wypełnij formularz rekrutacyjny