Rekrutacja

Specjalista ds. marketingu internetowego i e-commerce
w sklepach playmaty.pl oraz playmats.eu

Zapoznaj się z opisem stanowiska oraz wymaganiami
lub przejdź od razu do wypełnienia formularza rekrutacyjnego na dole strony.

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś osobą, która zna rynek gier planszowych, bitewnych i RPG, znasz się na prowadzeniu mediów społecznościowych oraz masz doświadczenie z marketingiem online to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! Świetnie, jeśli dodatkowo masz doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego, SEO, copywritingu lub prowadzeniu kampanii reklamowych PPC ale nie są to warunki konieczne.

Co oferujemy?

Wynagrodzenie do 5500 zł brutto na start
Praca na pełen etat na podstawie umowy o pracę: na 3-miesiące na okres próbny (umowa zlecenie), później na czas nieokreślony (UoP);
Elastyczny system pracy: w biurze, zdalnie lub hybrydowo (w godzinach 8:00-16:00)
Dodatkowo znajdziesz u nas:
• Ciekawą pracę z gronie pasjonatów gier planszowych, bitewnych i RPG;
• Wyjazdy firmowe (krajowe i zagraniczne) na targi branżowe;
• Firmową wypożyczalnię gier planszowych i książek;
• Możliwości rozwoju, dostęp do materiałów szkoleniowych i książek;
• Otwartość na wdrażanie swoich pomysłów, możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia produktów.

Zakres obowiązków:

• Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej marek Netfire i Playmats;• Prowadzenie i rozwój profili w mediach społecznościowych;• Projektowanie i prowadzenie akcji promocyjnych w sklepach internetowych;• Dbanie o jakość i aktualizację oferty sklepów internetowych, tworzenie podstawowych opisów produktów;• Współpraca z recenzentami, organizatorami eventów i influencerami;• Współpraca z działem sprzedaży b2b;• Współpraca z grafikami; • Wsparcie w organizacji wyjazdów na targi i eventy branżowe.

Wymagania:

• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym;
• Znajomość świata gier planszowych, bitewnych i RPG;
• Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marki w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn);• Umiejętność podstawowej analizy skuteczności i oceny prowadzonych działań w oparciu o dane pochodzące z platform reklamowych i narzędzi analitycznych (statystyki Meta, Google Analytics, BaseLinker, Hotjar);
• Gotowość do wyjazdów zagranicznych na targi branżowe;
• Samodzielność i chęć do rozwoju;• Podstawowa znajomość obsługi narzędzi reklamowych Meta (Facebook i Instagram Ads) lub Google (Google Ads) albo chęć nauki i rozwoju w tym kierunku;
•  Podstawowa znajomość obsługi programów graficznych Adobe (Photoshop, Ilustrator) lub Canva w zakresie przygotowania prostych materiałów graficznych przeznaczonych do publikacji w mediach społecznościowych przy użyciu gotowych szablonów.

Dodatkowe punkty dostaniesz za:

• Doświadczenie w pracy w branży gier planszowych, bitewnych lub RPG;
• Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego na poziomie B2 lub wyższym;
• Znajomość dodatkowego języka Europejskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym (włoski, hiszpański, czeski lub inny);
• Doświadczenie w obsłudze technicznej sklepu internetowego (platforma Magento2) w zakresie konfigurowania grup klientów, tworzenia ofert promocyjnych i kodów rabatowych oraz aktualizacji bazy produktów.
• Umiejętność nagrywania i montażu krótkich, atrakcyjnych materiałów video przy użyciu telefonu komórkowego;
• Doświadczenie w prowadzeniu działań wizerunkowych lub reklamowych na platformie TikTok;
• Umiejętności fotograficzne (lustrzanka lub telefon komórkowy); • Doświadczenie w pracy z narzędziami marketing automation.

Brzmi jak stanowisko dla Ciebie?
To wspaniale! Wypełnij formularz rekrutacyjny