Rekrutacja

Planista produkcji /
koordynator procesów produkcyjnych

Zapoznaj się z opisem stanowiska oraz wymaganiami
lub przejdź od razu do wypełnienia formularza rekrutacyjnego na dole strony.

Kogo szukamy?

Potrzebujemy osoby z doświadczeniem w planowaniu i zarządzaniu produkcją, najlepiej w branży drukarskiej lub poligraficznej. Jeśli masz doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej i zarządzaniu niewielkim zespołem oraz jesteś osobą zorientowaną na realizację celów i wdrażanie usprawnień do istniejących procesów to szukamy właśnie Ciebie. Świetnie jeśli dodatkowo znasz rynek gier planszowych, bitewnych i RPG ale nie jest to konieczne.

Praca stacjonarna w biurze w Bydgoszczy.

Co oferujemy?

Wynagrodzenie do 4500-8000 zł brutto na start.
Praca na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub B2B -  przypadku umowy 3-miesiące na okres próbny (umowa zlecenie), później na czas nieokreślony (umowa o pracę).
Praca stacjonarna w biurze w centrum Bydgoszczy (w godzinach 8:00-16:00)
Dodatkowo znajdziesz u nas:
• Ciekawą pracę z gronie pasjonatów gier planszowych, bitewnych i RPG;
• Wyjazdy firmowe (krajowe i zagraniczne) na targi branżowe;
• Firmową wypożyczalnię gier planszowych i książek;
• Możliwości rozwoju, dostęp do materiałów szkoleniowych i książek;
• Otwartość na wdrażanie swoich pomysłów, możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia produktów;

Zakres obowiązków:

• Całościowy nadzór nad przebiegiem procesów produkcji i pracą zespołu;
• Przygotowanie planów i założeń produkcyjnych - bieżących, kwartalnych i rocznych;
•  Nadzór nad realizacją planu produkcji, eliminacja wąskich gardeł w procesach produkcji;
• Estymacja długo- i krótkookresowych możliwości produkcyjnych;
•  Wdrażanie korekt, metod optymalizacji oraz rekomendacja wdrożenia zmian w procesach produkcji i wysyłki;
• Monitorowanie zapasów magazynowych prefabrykatów, materiałów drukarskich i eksploatacyjnych, stały kontakt z poddostawcami i koordynacja uzupełnienia braków; • Przygotowywanie raportów i analiz;
• Współpraca z działami sprzedaży, logistyki i obsługi klient.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z firmie produkcyjnej, doświadczenie w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem;
• Znajomość obsługi dowolnym systemu zarządzania zadaniami (Asana, Jira, Clickup lub podobne);
• Umiejętność wdrażania i stosowania rozwiązań procesowych opartych o cele;
• Umiejętność szacowania możliwości produkcyjnych w oparciu o analizę danych historycznych, zdolności analityczne i predykcyjne; • Umiejętność tworzenia wykresów Gantta oraz realnych krzywych możliwości produkcyjnych w oparciu o dane; • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1; • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole• Zdolność pracy pod presją czasu, kreatywność w rozwiązywaniu problemów, dociekliwość.

Dodatkowe atuty:

• Doświadczenie w pracy w branży gier planszowych, bitewnych lub RPG;
• Wykształcenie kierunkowe techniczne lub inżynierskie;
• Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego na poziomie B2 lub wyższym;
• Znajomość łańcucha krytycznego oraz metod zarządzania projektami;

Brzmi jak stanowisko dla Ciebie?
To wspaniale! Wypełnij formularz rekrutacyjny