Rekrutacja

Pracownik działu przygotowywania zamówień

Zapoznaj się z opisem stanowiska oraz wymaganiami
lub przejdź od razu do wypełnienia formularza rekrutacyjnego na dole strony.

Kogo szukamy?

Twoim głównym zadaniem będzie finalna obróbka i przygotowanie produktów do wysyłki - cięcie, pakowanie, etykietowanie. Jeśli jesteś osobą osobą odpowiedzialną i terminową oraz nie boisz się pracy wymagającej nieco zdolności manualnych pod presją czasu, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie.

Co oferujemy?

Praca na pełen etat na podstawie umowy o pracę: na 3-miesiące na okres próbny (umowa zlecenie), później na czas nieokreślony (UoP);
Stałe godziny pracy: w biurze w Bydgoszczy (w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku)
Dodatkowo znajdziesz u nas:
• Ciekawą pracę z gronie pasjonatów gier planszowych, bitewnych i RPG;
• Firmową wypożyczalnię gier planszowych i książek;
• Możliwości rozwoju, dostęp do materiałów szkoleniowych i książek;
• Jasno określoną ścieżkę rozwoju i awansu;
• Otwartość na wdrażanie swoich pomysłów, możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia produktów;

Zakres obowiązków:

• Finalna obróbka produktów - cięcie mat gumowych i lateksowych;
• Pakowanie, zabezpieczanie i przygotowanie produktów do wysyłki;
• Dbanie o porządek w części produkcyjnej;
• Monitorowanie stanu i zapasów narzędzi oraz materiałów pakowych i magazynowych, zgłaszanie braków.

Wymagania:

• Zdolności manualne, kreatywność;
• Sumienność, dokładność i odpowiedzialność;
• Znajomość podstawowych zasad BHP;
• Dobra organizacja stanowiska pracy;
• Umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowe atuty:

• Doświadczenie w pracy precyzyjnej, wymagającej wycinania lub kompletowania produktów;
• Gotowość do wyjazdów zagranicznych na targi branżowe;
• Znajomość branży gier planszowych, bitewnych i RPG;
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.

Brzmi jak stanowisko dla Ciebie?
To wspaniale! Wypełnij formularz rekrutacyjny