Rekrutacja

Specjalista ds. prowadzenia
kampanii crowdfundingowych

Zapoznaj się z opisem stanowiska oraz wymaganiami
lub przejdź od razu do wypełnienia formularza rekrutacyjnego na dole strony.

Kogo szukamy?

Masz dużo pomysłów, jesteś osobą kreatywną a do tego kręci Cię crowdfunding i współpraca z dużą, międzynarodową społecznością fanów gier bitewnych, planszowych i RPG? To świetnie, szukamy właśnie Ciebie! Jeszcze lepiej, jeśli dodatkowo masz jakieś doświadczenie w prowadzeniu lub projektowaniu kampanii crowdfundingowych, ale nie jest to warunek konieczny.

Do aplikacji prosimy dołączyć plik z wykonanym zadaniem rekrutacyjnym, którego opis znajduje się poniżej.

Co oferujemy?

Wynagrodzenie do 4500 zł brutto na start + prowizja od każdej zakończonej kampanii.
Praca na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub B2B -  w przypadku umowy 3-miesiące na okres próbny (umowa zlecenie), później na czas nieokreślony (umowa o pracę).
Praca stacjonarna w biurze w centrum Bydgoszczy, hybrydowa lub w pełni zdalna (elastyczne godziny pracy, konieczne odbycie szkolenia produktowego i wdrożenia w biurze)
Dodatkowo znajdziesz u nas:
• Ciekawą pracę z gronie pasjonatów gier planszowych, bitewnych i RPG;
• Wyjazdy firmowe (krajowe i zagraniczne) na targi branżowe;
• Firmową wypożyczalnię gier planszowych i książek;
• Możliwości rozwoju, dostęp do materiałów szkoleniowych i książek;
• Otwartość na wdrażanie swoich pomysłów, możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia produktów;

Zakres obowiązków  i opis stanowiska

Twoim głównym zadaniem będzie całościowa koordynacja wdrożenia i przebiegu kampanii crowdfundingowych. Pracę rozpoczniesz już na etapie projektowania innowacyjnego produktu, testów i kosztorysowania. Na start otrzymasz pulę gotowych produktów koncepcyjnych oraz wszystkie wytyczne i wskazówki niezbędne do wdrożenia ich w formie kampanii społecznościowej. Docelowo do Twoich głównych zadań będą należały:

• Współpraca z działem projektowym i aktywny udział w projektowaniu nowych produktów, opiniowanie, testowanie różnych wariantów, wybór finalnej wersji;
•  Kompleksowe przygotowanie części merytorycznej kampanii: opisów, wariantów cenowych i progów;
• Współpraca z działem marketingu przy przygotowaniu kampanii reklamowej i promocji;
• Wdrożenie, monitorowanie i finalizowanie przebiegu kampanii crowdfundingowych;
• Współpraca z działem produkcji i logistyki w celu sfinalizowania kampanii i wysyłki produktów do osób wspierających;
• Bieżący kontakt z osobami wspierającymi kampanię, przygotowanie wiadomości, mailingów, odpowiadanie na pytania i komentarze;
• Badania rynku pod kątem potencjału projektowanych produktów, analiza grup docelowych;
• Aktywne sugerowanie nowych możliwości i rozwiązań produktowych w oparciu o badania rynku i doświadczenia z przeprowadzonych kampanii.

Wymagania:

• Znajomość branży gier planszowych, bitewnych lub RPG;
• Język angielski na poziomie minimum B2, preferowany C1;
• Wysoko rozwinięte umiejętności miękkie i komunikacyjne;
•  Lekkie pióro, umiejętność tworzenia i redagowania tekstów i opisów;
•  Kreatywność;
•  Umiejętność przeprowadzania badań rynku i analiz;
• Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność;
• Umiejętność wdrażania i stosowania rozwiązań procesowych opartych o cele;

Dodatkowe atuty:

• Doświadczenie w pracy w branży gier planszowych, bitewnych lub RPG;
• Doświadczenie w projektowaniu lub koordynowaniu kampanii crowdfundingowych, w szczególności w branży gier;
• Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego na poziomie B2 lub wyższym;
• Znajomość obsługi dowolnym systemu zarządzania zadaniami (Asana, Jira, Clickup lub podobne);
• Doświadczenie w prowadzeniu działań reklamowych i marketingowych;
• Podstawowe umiejętności graficzne, podstawowa znajomość systemu Canva lub aplikacji pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator).

Zadanie rekrutacyjne:

Zadanie polega na zaprojektowaniu koncepcyjnym kampanii crowdfundingowej dla nowego produktu. W tym przypadku będzie to coś, co w zasadzie nie nadaje się na kampanię społecznościową bo nie jest żadną nowością, mimo to potraktuj zadanie tak, jakby produkt był zupełną innowacją rynkową.
 Twoje zadanie polega za zaprojektowaniu wdrożenia w formie kampanii crowdfundingowej produktu "Maty do wszystkiego", czyli uniwersalnej, maty na stoły i blaty mającej wiele zastosowań. Produkt to gruba, jednokolorowa mata gumowa w rozmiarze standardowego stołu (na przykład 120x80/90 cm) - więcej o cechach tej technologii możesz poczytać na naszej stronie https://netfire-group.com/ albo playmaty.pl. Musisz zaprezentować go w nieszablonowej formie i do nietypowej grupy docelowej, nie tylko do graczy. Oczywiste zastosowania takiej maty to na pewno podkładka na biurko lub podkładka na stół dla graczy w gry planszowe ale nie tylko. Mata do puzzli? Mata do budowania z klocków lego na której dobrze widać małe elementy? Zaskocz nas, wymyśl zastosowanie dla takiego produktu - w jaki sposób go zaprezentujesz, do jakiej grupy docelowej i w jakich wariantach.

Opisz jak widzisz harmonogram i strukturę takiej kampanii - od etapu projektu, przez badanie i wybór grupy docelowej aż po stworzenie założeń cen, progów i wdrożenia kampanii.  Zakładamy, że nie znasz naszych technik produkcji i materiałów, czasu realizacji ani kosztów produkcji więc możesz pozwolić sobie na kreatywność - ustalenie złych cen czy nierealnych kwotowo progów nie będzie skutkowało odrzuceniem zadania, jest to po prostu ważny element projektowania kampanii więc nie można go pominąć również w tym przypadku.

Forma i objętość pracy dowolna.

Brzmi jak stanowisko dla Ciebie?
To wspaniale! Wypełnij formularz rekrutacyjny