Współpracujemy między innymi z wydawcami oraz projektantami gier planszowych i video, agencjami reklamowymi, producentami akcesoriów gamingowych, czy twórcami kampanii crowdfundingowych. 

Zastanawiasz się, czy nasze produkty są dla Ciebie, nawet jeśli nie jesteś wydawcą lub projektantem gier? Zdecydowanie tak!  

 Maty sprawdzą się świetnie zarówno jako duża i wygodna podkładka na biurko, wyjątkowy gadżet dla Twoich klientów lub pracowników, a w mniejszej wersji jako podstawki pod napoje, talerze lub po prostu unikalna dekoracja stołu, odporna na uszkodzenia i wodę.  Nasze produkty na pewno sprawdzą się w Twoich projektach. Zapoznaj się z ofertą dedykowaną dla wybranych kategorii klientów lub napisz do nas - chętnie pomożemy. 

Jak dzialamy

Pierwszym etapem realizacji każdego zlecenia jest przesłanie do nas zapytania. W wiadomości podaj rozmiar, nakład oraz oczekiwany termin realizacji zamówienia. Nasi specjaliści skontaktują się, żeby zaopiekować się Tobą i ewentualnie doprecyzują informacje. Jeśli wiesz, jakiego materiału i technologii chcesz użyć, koniecznie również dołącz tę informację. Jeśli nie wiesz lub masz wątpliwości jaki rodzaj mat będzie w tym przypadku najlepszy, nie martw się - podaj nam jak najwięcej informacji o swoim projekcie, a my dobierzemy optymalną technologię. 
Po ustaleniu nakładu oraz wyborze technologii i materiału przygotowujemy wycenę. Ustalamy również wygodny dla Ciebie sposób pakowania i wysyłki gotowych produktów i termin realizacji. Po akceptacji tych warunków rozpoczynamy realizację. Najpierw ustalamy, czy wykonujemy prototypowy egzemplarz produktu - jeśli tak, wykonujemy go zwykle w ciągu 5 dni roboczych i wysyłamy do Ciebie. 
Kiedy zaakceptujesz prototyp przygotowujemy cały zamówiony nakład. Kontrolujemy jakość na każdym etapie produkcji. Gotowe produkty są w naszym magazynie pakowane w nasze standardowe opakowania lub w inny, ustalony na etapie przygotowania oferty sposób. 
Wysyłka zamówienia jest przeprowadzana w całości lub w częściach, w zależności od ustalonych wytycznych. Mamy doświadczenie w obsłudze bardzo dużych zamówień zarówno w spedycji krajowej jak i międzynarodowej.